Loading...
Home Page2019-02-14T17:01:16+00:00

Dijital Transformasyon

Dijital Transformasyon, ofisteki çalışma ortamımızdan operasyonel süreçlerimize, müşterilerimizin deneyim alanlarından yönetim şeklimize hayatımızı değiştirmekte, daha birkaç yıl önce hayal bile edilemeyecek verimlilik ve etkinlikler sağlanabilmektedir. Basit bir doküman yönetimi çözümünden robotik süreç otomasyonlarına sunduğumuz teknolojiler ile kurumsal müşterilerimizin tüm süreçlerinde geleceğin iş ortamlarını yaratmada çözümler üretiyoruz.

Daha fazlası için çözüm sayfamızı inceleyin…

Neden Bulutta CRM

Bulutta CRM uygulamalarında aşağıdaki maliyetlerden tasarruf sağlanmaktadır:

  • Donanım Maliyetleri (Uygulama Sunucusu, Veritabanı Sunucusu, Yedekleme Sistemleri, Bakım & İşletim Maliyetleri, Sunucu Kaynak Yükseltme Maliyetleri)
  • Lisans Maliyetleri (Sunucu İşletim Sistemleri, Veritabanı Sistemleri, Yedekleme Sistemleri)
  • Hizmet Maliyetleri (Altyapı Planlama & Kurulum Hizmetleri, Teknik Yetkinlikte BT Kadro Maliyetleri, Bakım & İşletimMaliyetleri, Versiyon Yükseltme Maliyetleri)

Bulutta CRM uygulamalarında aşağıdaki kazanımlar sağlanmaktadır:

  • BT yetkinliklerine bağlı olmaksızın satınalma kararı verebilme & uygulayabilme
  • Direkt iş süreçlerine odaklanarak hızlı sonuç alma
  • Uygulamanın iş ihtiyaçlarına göre hızlıca ölçeklenmesi & yaygınlaştırılması
  • Versiyon yükseltimlerinin Microsoft tarafından yapılması

Daha fazlası için çözüm sayfamızı inceleyin…

Bültenimize Abone Olmak İster Misiniz?

HRWorx ile İK Yönetimi

Uçtan uca tüm insan kaynakları süreçlerinizi modern, güvenli ve esnek bir yazılım ile yönetmek ister misiniz?

HRWorx ile başvurularınızı direkt internet sitenizden kolayca kayıt altına alabilir, işe giriş süreçlerinizi kontrollü bir şekilde ilerletebilirsiniz. Çalışanlarınızın her türlü kaydını en güvenli şekilde saklarken, çalışanlarınızın İzin, Masraf ve farklı özlük bilgilerini girmelerini, takip etmelerini ve güncellemelerini sağlayabilirsiniz.

Daha fazlası için çözüm sayfamızı inceleyin…

DRMWorx Nedir?

DRM (Digital Relationship Management) günümüz dijital pazarlama kanallarını çok aktif olarak kullanan iş dalları için yeni nesil müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Dijital kanalların artması ile birlikte neredeyse müşteri etkileşimleri dijital olarak kayıt altına alınabilir olmuş, bunların müşteri etrafında anlamlı olarak depolanması, raporlanması, analiz edilip yorumlanması ve hatta bunlara göre yeni aktivitelerin oluşması ihtiyacı doğmuştur. DRMWorx bu bakış açısını ilk günden hazır bir altyapı ile sunmakta, dijital pazarlama odaklı müşteri hikayesini oluşturmaktadır.

Daha fazlası için çözüm sayfamızı inceleyin…